Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

FLEKO; 1983 yılında Çin’de üretim faaliyetine başlamıştır. Kısa süre içerisinde Ukrayna merkezli olmak üzere Avrupada İngiltere, Rusya, Romanya gibi bir çok ülkede Hİ-NON markası ile faaliyetini sürdürmüştür.

2017 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

FLEKO; İlk günden itibaren sektöre farklı tasarımları kazandırmanın yanı sıra rekabetçi fiyat yapısı ile tüketici dostu bir marka olmayı ilke edinmiştir. Ayrıca inovatif düşünce yapısı ile yenilikçi, teknolojik ve ekonomik ürünleri piyasaya sunarak sektörel gelişime ve tüketici memnuniyetine katkıda bulunmayı öncelik edinmiştir.

FLEKO; İstanbul Mahmutbey’de toplamda 2.000 m2 depolama, montaj ve ofisleri ile sektöre değer katmak için mücadele etmektedir. Ülkemizin Başarı hikayesi içerisinde yer alabilmek için çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlememize katkıda bulunan tüm çalışanlarımızın ve değerli müşterilerimizin bize duydukları güven ve verdikleri desteğe teşekkür ederiz.